Gençoğlu Grup Şirketleri

Mioro Mioro

Türkiye'de altın takı üretimi alanındaki deneyimi sayesinde güçlü, yenilikçi ve sektöre yön veren bir kuruluş olan Mioro, özellikle altın zincir konusundaki yatırımları neticesinde ihracatta sektör liderlerindendir. Aktif olduğu bölgelerdeki pazar payını her geçen yıl arttıran şirket, teknoloji, kapasite ve ürün çeşitliliği açısından dünyanın önde gelen altın takı üreticileri arasında gösterilmektedir.

www.mioro.com.tr
Jival Jival

Altın ve pırlanta sektöründe 2006 yılında kurulan Jival, hızlı ve emin adımlarla büyüyerek sektörün perakende alanında lider markalarından biri olmayı başardı. Türkiye genelinde geliştirdiği geniş satış ağıyla ürünlerini binin üzerinde satış noktasına ulaştıran şirket, kaliteye ve tasarımda yeniliğe önem vererek büyümeye devam etmektedir.

www.jival.com.tr
Starcity AVM Starcity

2010 yılında kapılarını ziyaretçilere açan Starcity Outlet Center, yaklaşık yüz otuz dört bin metrekare inşaat alanına ve kırk beş bin metrekare kiralanabilir alana sahiptir. Marka karması ve kalitesi açısından bulunduğu bölgenin ve İstanbul’un tercih edilen AVM’leri arasında yer alan Starcity, 2016 yılında Gençoğlu Grup bünyesine katıldı. Bu yeni solukla beraber belirli değişiklikler yapılan AVM’de, hem ulaşılabilir hem kaliteli bir alış veriş deneyimi sağlanması amaçlanmaktadır.

www.starcity.com.tr